Dijital Yayıncılık

Dijital Dönüşümde Siz de Yerinizi Alın...!

Tablet ve akıllı telefonların kullanım oranlarının hızlı artışıyla birlikte, bu cihazlarda insanların yapmak istedikleri şeylerin de sayısı aynı oranda artmaktadır. Kitap, dergi, gazete gibi basılı yayın organları da bu taşınabilir akıllı dünyada yer almaya başlamışlardır. Basılı medya artık yerini hızla sanal dünyaya bırakmaktadır. Bizler SaveAs olarak, bu dijital dönüşümde çok yönlü olarak sizlere hizmetler sunuyoruz.

 

Neler Yapıyoruz?

 

1. Dijital ve Zengin Kitap Çalışmaları:

Siz neredeyseniz mobil cihazlarınız orada ve kitaplar her zaman yanınızda...

Biz kitabı biliyor ve seviyoruz. Biz kitabı dijitale aslına sadık kalarak çeviriyoruz. Okuyucuya gerçek kitap okuma hazzını yaşayıp yaşatmak istiyoruz. Bir kitabın hazırlanmasından sunumuna kadar her aşamasında sizlere hizmet veriyoruz.

2. Etkileşimli Kitap ve Uygulamalar:

Hem oku, hem hisset...

Okurken, görmek, duymak, dokunmak, yaşamak, test etmek etkileşimli kitaplarla mümkün. İnsanlar gördüklerinin çok az bir kısmını hatırlarken, hem görüp, hem duyduklarını daha fazla hatırlamaktadır. Bu şekilde kalıcı bir okuma sağlanabilmektedir.

3. E-Dergi Uygulaması:

Zafer Dergisi E-Dergi Uygulaması

Derginizi, bütün dünyada yayınlayın...

Binbir zahmetle bastığınız derginizi mobil platformlarda da kullanıma sunmak ister misiniz? Hem matbaa giderlerinden kurtulmak hem de kargo problemlerinden kurtularak derginizi okuyucularınıza ulaştırmanın en kolay yolu e-dergiye geçmek. E-Dergi uygulamamız üzerinden derginize yeni abone kaydedebilir, abonelerinize anlık mesajlar göndererek iletişimi sıcak tutabilir, farklı farklı font ve renk seçenekleri ile okuma keyfini arttırabilir, makalelerinize ses ve video görselleri ekleyebilirsiniz. Ayrıca isterseniz e-dergi internet sitesi uygulamamız ile de entegre hizmet verebilirsiniz.

4. Podcast ve iTunes U Hizmetleri:

Siz konuşun, dünya dinlesin...

Apple tarafından eğitim kurumlarına veya eğitmenlere özel olarak sunulan iTunes U eğitim kataloğu ile eğitim içeriklerinizi ister dünyaya, ister eğitim kurumunuza veya isterseniz doğrudan sizin belirlediğiniz öğrenciler ile paylaşabilirsiniz. iTunes U ile ister metin, ister video, ister ses, ister e-kitap veya isterseniz mobil uygulama ekleyerek içeriklerinizi sunabilirsiniz. Podcast hizmeti ile de ses veya video olarak isterdiğiniz içerikleri mobil cihazlarda çaıştırılabilir hale getirip, Apple iTunes üzerinden ilgili kataloglara ekleyerek sunabilirsiniz.

 

Neler Yaptık?

Şuana kadar binlerce e-kitap, onlarca e-dergi dönüşümü tamamladık. Bazı yayınevlerine mobil çözümler sunduk. Hizmet verdiğimiz yayınevlerinden bazılarını aşağıda (alfabetif sırayla) bulabilirsiniz:

25m2 Yayınları Acayip Kitap Akdem Yayınları Altınoluk Dergisi
Altınçocuk Dergisi Anadolu Ajansı Atlas Pazarlama Ceres Yayınları
Çelik Yayınları Diyanet İşleri Başkanlığı Yayınları Eftalya Yayınları Ekin
Ensar Erkam Yayınları Genç Dergisi Gün Partners
İlk Gençlik Yayınları İlk Harf Yayınları İlksatır Yayınları Insight Türkiye Dergisi
Kashna Eğitim Danışmanlık Kriter Dergisi Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Vakfı Yayınları Motto
Nar Yayınları Optimis Ortadoğu Yayınları Ortadoğu Araştırmaları Merkezi
Ravza Reyhan Akademi RNK Neşriyat Rouyyah Dergisi
Seta Vakfı Yayınları Siyer Çocuk Dergisi Siyer Dergisi Siyer Araştırmaları Dergisi
Siyer Yayınları Tahlil Yayınları Uğurböceği Yayınları Yediveren Yayınları
Yediveren Çocuk Yayınları Zafer Dergisi Zafer Yayınları