TR EN

Dijital Yayıncılık

Dijital Dönüşümde Siz de Yerinizi Alın...!

Tablet ve akıllı telefonların kullanım oranlarının hızlı artışıyla birlikte, bu cihazlarda insanların yapmak istedikleri şeylerin de sayısı aynı oranda artmaktadır. Kitap, dergi, gazete gibi basılı yayın organları da bu taşınabilir akıllı dünyada yer almaya başlamışlardır. Basılı medya artık yerini hızla sanal dünyaya bırakmaktadır. Bizler SaveAs olarak, bu dijital dönüşümde çok yönlü olarak sizlere hizmetler sunuyoruz.

 

Neler Yapıyoruz?

 

1. Dijital ve Zengin Kitap Çalışmaları:

Siz neredeyseniz mobil cihazlarınız orada ve kitaplar her zaman yanınızda...

Biz kitabı biliyor ve seviyoruz. Biz kitabı dijitale aslına sadık kalarak çeviriyoruz. Okuyucuya gerçek kitap okuma hazzını yaşayıp yaşatmak istiyoruz. Bir kitabın hazırlanmasından sunumuna kadar her aşamasında sizlere hizmet veriyoruz.

2. Etkileşimli Kitap ve Uygulamalar:

Hem oku, hem hisset...

Okurken, görmek, duymak, dokunmak, yaşamak, test etmek etkileşimli kitaplarla mümkün. İnsanlar gördüklerinin çok az bir kısmını hatırlarken, hem görüp, hem duyduklarını daha fazla hatırlamaktadır. Bu şekilde kalıcı bir okuma sağlanabilmektedir.

3. Podcast ve iTunes U Hizmetleri:

Siz konuşun, dünya dinlesin...

Apple tarafından eğitim kurumlarına veya eğitmenlere özel olarak sunulan iTunes U eğitim kataloğu ile eğitim içeriklerinizi ister dünyaya, ister eğitim kurumunuza veya isterseniz doğrudan sizin belirlediğiniz öğrenciler ile paylaşabilirsiniz. iTunes U ile ister metin, ister video, ister ses, ister e-kitap veya isterseniz mobil uygulama ekleyerek içeriklerinizi sunabilirsiniz. Podcast hizmeti ile de ses veya video olarak isterdiğiniz içerikleri mobil cihazlarda çaıştırılabilir hale getirip, Apple iTunes üzerinden ilgili kataloglara ekleyerek sunabilirsiniz.

 

Neler Yaptık?

 

Zafer Yayınları Siyer Yayınları Erkam Yayınları Çelik Yayınları
Tahlil Yayınları